Káva Aurelius při muzejní noci v lékařské knihovně | Motel Golf StartMotel Golf Start - Vysoký standard ubytování zaměstnanců

Aktuality

Káva Aurelius při muzejní noci v lékařské knihovně

Článek publikován 2. 6. 2015

Dne 22. 5. 2015 proběhla Muzejní noc v lékařské knihovně Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, které jsem se v rámci programu o kávě, čaji a konopí zúčastnila.


Tímto bych chtěla poděkovat jak pracovníkům knihovny za výbornou přípravu, tak i publiku, které bylo tak skvělé, že budu na tuto přednášku dlouho vzpomínat.
Mám radost z toho, že jsem viděla, že se najde spousta lidí, kteří se rádi něco dozvědí o čaji, kávě, jejich druzích, různých přípravách, v čem je co zvláštní a jedinečné apod.
V půlhodinovém bloku přednášky jsem publiku popovídala o naší kávě Aurelius, o způsobu pražení, o vlastnostech kávy. Publikum mělo možnost ochutnat naši kávu Aurelius a shlédnout, jak vypadají zelená, neupražená kávová zrna, ale i jak vypadají upražená kávová zrna Columbie, Brazílie, Haiti, Vietnamu, Etiopie apod.

Pozvánku na akci si můžete prohlédnout zde.

Andrea Záhořáková, jednatelka
SLUŠOVICE – EXPORT, spol. s r. o.
regionální pražírna kávy Aurelius

Kavaaurelius


Copyright © 2022 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Administrace

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/user06554...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35