SLAVNOSTNÍ KONCERT na Velehradu | Motel Golf StartMotel Golf Start - Vysoký standard ubytování zaměstnanců

Aktuality

SLAVNOSTNÍ KONCERT na Velehradu

Článek publikován 28. 5. 2018

 

K 100 letům od vzniku Československa a k 10. výročí prohlášení Velehradu za národní kulturní památku

se uskutečnil koncert dne 27. května od 17:30 hod. v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje na Velehradě.

Účinkovali: KOMORNÍ ORCHESTR ISTROPOLITANA ( Slovensko ) a SMÍŠEN

Ý PĚVECKÝ SBOR SVATOPLUK pod vedením talentovaného mladého dirigenta – Františka Macka.

JUDr. Karel Nedbálek se stal partnerem a spolu sponzorem této akce vedle takové společnosti, jako je společnost Baťa a.s.

Během koncertu zazněly skladby od skladatelů: G. F. Hӓndela, A. Vivaldiho, J. S. Bacha. Po skončení koncertu následovala ochutnávka vín Charles Imperátor a kávy Aurelius, v Zimním sále Stojanova gymnázia s nádhernou procházkou do klášterní zahrady za úplňku měsíce. Ochutnávky vín a diskuzi k společenským problémům se zúčastnil i senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Celý koncert se uskutečnil pod záštitou arcibiskupa Jana Graubnera.

1527505221330370


Copyright © 2022 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Administrace

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/user06554...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35