Beseda nad knihami a autorské čtení s JUDr. Nedbálkem | Motel Golf Start

Aktuality

Beseda nad knihami a autorské čtení s JUDr. Nedbálkem

Článek publikován 5. 3. 2024

Již po několikáté doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA, který je autorem několika odborných knih z oblasti zemědělství, práva a podnikání, navštívil ZŠ Bystřice pod Hostýnem Pod Dubíčkem.

 

Zástupci školy o tom napsali:

„Dnes jsme se mohli těšit na souhrn jeho knih, autorské čtení s členy jeho advokátní kanceláře i vaření v Thermomixu, stroje na vaření s připojením k internetu a s databází receptů.

Protože jsme měli minulý týden školní karneval, zajímavé pro nás bylo čtení z jeho knihy REJ MASEK. Zde jsme se dozvěděli, že se tady píše i o životě v naší škole.
Další zajímavou knihou byla FINANČNÍ GRAMOTNOST pro sedláky, aneb i zemědělec ví, jak na to. O zemědělství často slyšíme v televizi, že v dnešní době je to těžké a zemědělci jsou nespokojeni.
Že v právu existují různé zákony, to jsme již slyšeli a název Cardassiánské právo jsme slyšeli asi poprvé. Další kniha z našeho kraje Baťové nám připomněla nedávný projektový den, s panem brašnářem Kocourkem, který nám vyprávěl o výrobě obuvi. Spojení Františka Čuby a Tomáše Bati znají naši rodiče a učitelé. Úspěšnost JZD Slušovice jsme slyšeli už z minulých besed s JUDr. Nedbálkem.
Pro všechny bylo zajímavé využití umělé inteligence při vaření, což vyvolalo mezi žáky diskusi. Příprava džusu a jahodové zmrzliny bylo velmi příjemné, osvěžující a všem se nejvíce líbilo. Závěrečné čtení o Sofince z knihy Jany Kubínové bylo příjemným zakončením dnešního zajímavého dne.

Děkujeme AK Nedbálek a otec za krásné zážitky z dnešního dne. Budeme se těšit na další setkání příští měsíc, kdy jsme pozváni na prohlídku dostihových koní a jízdu na koních do Slušovic.“


Copyright © 2024 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Administrace