Aktuality | Motel Golf StartMotel Golf Start - Vysoký standard ubytování zaměstnanců

Aktuality

Příprava nové knihy

Článek publikován 7. 10. 2022

Jak řídil František Čuba JZD AK Slušovice k dnešnímu rozvoji regionu

Fenomén JZD AK Slušovice[1] rezonuje  dnes i po 30 letech, kdy byl za celou dobu existence družstva nejúspěšnějším rok 1989. V družstvu bylo evidováno 7560 zaměstnanců, hospodařilo se na 6711 hektarech půdy. Výkon družstva byl 6 331 749 000 Kčs a zisk činil 835 251 000 Kčs. Produktivita práce v průmyslu ČSSR dosahovala 322 000 Kč na pracovníka, v JZD AK Slušovice představovala 838 000 Kčs.

Rozhodl jsem se podělit o zkušenosti v tomto družstvu a napsat o tom v knize svědectví, jak to bylo. Mimo jiné z důvodů, že o knihy s touto tématikou je zájem a v knihkupectví jsou žádané. 

Jak řídil František Čuba JZD AK Slušovice k dnešnímu rozvoji regionu

Uvedená kniha navazuje, nebo doplňuje předcházející autorovy knihy o JZD Slušovicích, nebo Františku Čubovi. První kniha byla Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice, druhá Revoluce v 1989 začala ve Slušovicích, a s dovětkem názvu aspekt inkluze NEW AGE anebo vše bylo jinak. Některé informace v knize jsem použil i v předcházejících knihách ale řadu informací jsem aktualizoval s novými poznatky.

Přečtěte si celý článek »

Vydání nové knihy – Expert na ušlý zisk, hypotetický zisk a újmu

Článek publikován 13. 5. 2022

V roce 2022 vyšla již desátá publikace autora doc. JUDr. Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA s názvem Expert na ušlý zisk, hypotetický zisk a újmu. O knihu je mimořádný zájmem, již téměř polovina nákladu byla rozebrána v rámci předobjenávek.

Autorovi tedy k vydání nové knihy gratulujeme a přejeme mnoho dalších publikací!

Případné objednávky u paní Naděždy Malinové na e-mailu nadamalinova@email.cz. O čem kniha je se dočtete v anotaci.

Kniha je již nyní dostupná také na našem e-shopu Aurelius, na odkaze: Knihy, Doporučené (motelgolf.cz)

Přečtěte si celý článek »

Založení nové tradice – přátelské setkání a pálení čarodějnic

Článek publikován 3. 5. 2022

Naše advokátní kancelář Mgr. Karel Nedbálek a otec se rozhodla, že budeme v předvečer prvního máje pořádat přátelské setkání a chtěla by z  toho udělat tradici. Tradice spojené s příchodem jara mohou navazovat na tisíciletou historii. Každý rok vylepšujeme okolí Motelu Golf Start ve Slušovicích, břehů Dřevnice a snažíme se zlepšit životní a pracovní prostředí. Vysadili jsme také celkem přes 30 jehličnatých stromků.  

Přečtěte si celý článek »

Licitační pásmo a růst cen nemovitostí

Článek publikován 16. 4. 2022

V současné době je otázka růstu cen čím dál více aktuální téma. Doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA  ve svém novém článku zabývá definicí nového pojmu licitační pásmo a oceňováním nemovitostí v současné složité době.

Celý článek si můžete přečíst také na:

JAK SE BUDE VYVÍJET REALITNÍ TRH? | ParlamentniListy.cz

Přečtěte si celý článek »

Další vzdělání advokátů

Článek publikován 16. 3. 2022

Nejen doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA v naší kanceláři věří v celoživotní vzdělávání.

Mgr. Karel Nedbálek, advokát, v březnu 2022 mezi prvními advokáty po několikaletém úsilí několikaletém dokončil nový projekt České advokátní komory – program další vzdělání advokátů.

 

 

Přečtěte si celý článek »

Vydání nové knihy

Článek publikován 2. 3. 2022

V roce 2022 vyšla již devátá kniha autora doc. JUDr. Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA s názvem Revoluce v roce 1989 začala ve Slušovicích, aspekt inkluze NEW AGE anebo vše bylo jinak.

Případné objednávky u paní Naděždy Malinové na e-mailu nadamalinova@email.cz. O čem kniha je se dočtete v anotaci.

Spolupráce s Ukrajinou

Článek publikován 29. 1. 2022

Mezinárodní vztahy mezi jednotlivými regiony a zeměmi a dnes tolik citovanou Ukrajinou, lze realizovat i jinak, než eskalací napětí mezi státy. Mírová spolupráce na poli vzdělávaní a předávaní vědeckých poznatků se může nadále prohlubovat a rozšiřovat. Naše advokátní kancelář Mgr. Karel Nedbálek a otec je toho účastníkem, vzhledem k tomu, že doc JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA je šéfredaktor časopisu s mezinárodním přesahem.

Přečtěte si celý článek »

PF 2022

Článek publikován 3. 12. 2021

Podporujeme Mikuláš Rally ve Slušovicích

Článek publikován 26. 11. 2021

Za podpory doc. JUDr. Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA z advokátní kanceláře Mgr. Karel Nedbálek a otec se dne 26. – 27. listopadu 2021 uskutečnil 11. ročník VHS Mikuláš Rally Slušovice. Pořadatelé z Rallysprint Klubu v AČR v Podkopné Lhotě připravili pro soutěžní posádky oblíbenou okruhovou rychlostní zkoušku kolem slušovické dostihové dráhy, ale i náročný úsek z Trnavy do Kašavy.

Více na stránkách pořadatele ( po kliknutí na obrázek):

Monster Meeting CZ 2021

Článek publikován 6. 9. 2021

Do Slušovic v sobotu 4. 9. 2021 dorazila společná show Traktor a Dymytry s doprovodnými kapelami #černá, Sebastien a Panoptiko.

Akce se neobešla bez účasti zástupců naší kanceláře.

Přečtěte si celý článek »


Copyright © 2022 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Administrace