Barum Czech Rally 2021: Aktualizováno | Motel Golf StartMotel Golf Start - Vysoký standard ubytování zaměstnanců

Aktuality

Barum Czech Rally 2021: Aktualizováno

Článek publikován 30. 8. 2021

Ani letošní ročník Barum Czech Rally Zlín se neobešel bez podpory naší advokátní kanceláře Mgr. Karel Nedbálek a otec, zejména v oblasti RZ Slušovice. Tentokrát jsme dokonce byli i pomyslným účastníkem závodu, když jeden z vozů nesl logo naší advokátní kanceláře. Chybělo málo a tento vůz byl i na stupních vítězů.

Aktualizace: Podporovanou posádku jsme si vybrali výborně. Mirek a Petr Timurovi při premiéře v soutěži Eco Rallye Dolomity 2021 skončila na 9. místě. Gratulujeme!

Vezeme 2. místo z Eco Rallye Dolomity 2021 | Autonabíječka.cz :Autonabíječka.cz (autonabijecka.cz)


Copyright © 2022 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Administrace

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/user06554...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/user06554/motelgolf.cz/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35